Analityk Danych Systemowych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

PKS24 to międzynarodowy operator logistyczny działający na rynkach całej Europy. Firma zatrudnia ponad 400 pracowników tylko w Polsce. Aktualnie rozpoczyna rekrutacje na stanowisko:

Obowiązki:
Udział w bieżących projektach integracji danych, w tym w projekcie wprowadzenia szczegółowej analizy poszczególnych działów firmy
wypracowania i wdrożenia podstawowych polityk związanych z zarządzaniem danymi (bezpieczeństwo, jakość, retencja)
wdrożenia warstwy raportowej
Odpowiedzialność za kontakty z właścicielami danych (w tym definicje pojęć i kompletność danych słownikowych)

Wsparcie użytkowników w zakresie:
aktywnego rozpoznawania nowych wymagań związanych z integracją danych
tworzenia analiz
Prezentacje i szkolenia użytkowników w zakresie użytkowania narzędzi analitycznych
Rozwój i utrzymanie warstwy aplikacyjnej i raportowej hurtowni danych
Oferujemy:
Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów
Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Katowicach z własnym miejscem na parkingu
Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSportWymagania:

Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny hurtowni danych
Dobra znajomość SQL
Mile widziane doświadczenie w analizie danych dotyczących sprzedaży , magazynów
Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych w obszarze hurtowni danych w branży usługowej
Znajomość narzędzi raportowych będzie dodatkowym atutem
Dobra znajomość języka angielskiego

Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport