Asystent/Asystentka Działu Marketingu

Oferta pracy z dnia: 2017/11/21
Oferta ważna do dnia: 2017/12/22
Pracodawca: LOG Systems Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

Firma LOG Systems stawia przede wszystkim na kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami budować nową przyszłość zapraszamy do złożenia swojej kandydatury.

Obowiązki:

  • Udział przy wdrażaniu i koordynowaniu kampanii marketingowych
  • Prowadzenie i koordynowanie kampanii marketingowych w mediach społecznościowych
  • Pomoc przy tworzeniu landing page, bannerów, mailingów oraz materiałów reklamowych
  • Testowanie i wdrażanie nowych narzędzi marketingowych
  • Testowanie, monitorowanie i optymalizacja podjętych działań
  • Analiza statystyk, przygotowywanie raportów
  • Sporządzanie dokumentacji handlowej: oferty, zamówienia, potwierdzenia
  • Prowadzenie korespondencji z klientami i dostawcami firmy
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami
  • Badanie rynku konkurencji
  • Współtworzenie strategii, wybór narzędzi, planowanie budżetu oraz nadzór nad realizacją działań związanych z działalnością marketingową firmy
  • Analiza i współudział w doskonaleniu procesów i narzędzi mających na celu usprawnienie działania działu handlowego firmy
  • Posiadanie minimum rocznego doświadczenia w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych oraz orientowanie się w trendach i branżowych nowościach
  • Umiejętność współpracy w grupie przy złożonych projektach
  • Umiejętność swobodnego komunikowania się z Klientami
  • Posiadanie łatwości przelewania myśli na papier, a język polski nie ma przed Tobą tajemnic
  • Chcesz pracować z rozpoznawalnymi markami
  • Nie obawiasz się nowych wyzwań i ciągle chcesz się rozwijać
  • Masz głowę pełną dobrego humoru i kreatywnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiety sportowe i medyczne
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi do email marketingu
  • Znajomość narzędzi do monitorowania firmy w Internecie
  • Znajomość Google AdWords, Facebook Ads, Google Analytics
Kontakt:
ul. Sosnowa 23
Poznań
662289729
Email: praca@logsystem.pl