Asystent HR

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: POLSKA PRESS INTERNET
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: HR/05/16
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis firmy:

Polska Press sp. z o.o., wiodąca grupa mediowa działająca na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych, wydawca 20 największych dzienników regionalnych w Polsce, właściciel portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl oraz ponad 30 serwisów informacyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Jeżeli:

  • Pasjonujesz się obszarem HR i startujesz na ścieżce zawodowej w tym obszarze,
  • Studiujesz lub właśnie kończysz kierunkowe studia związane z HR,
  • Posiadasz przynajmniej półroczne doświadczenie zawodowe lub stażowe w zespole zarządzania zasobami ludzkimi,

Zapraszamy Cię na rekrutację do zespołu HR w Polska Press Internet w Gdańsku.

Jakie zadania będziesz realizować?

Będziesz współpracować bezpośrednio z HR Business Partnerem, a swoją wiedzę z zakresu HR możesz rozwijać poprzez:

  • Wsparcie rekrutacji pracowników w obszarze technologii i projektowania oraz sprzedaży, marketingu i badań,
  • Wsparcie działań budujących wizerunek pracodawcy,
  • Wsparcie działań personalnych związanych z zatrudnieniem i ruchem pracowniczym,
  • Udział w projektach dotyczących rozwoju kompetencji i umiejętności pracowników na różnych poziomach zarządzania.

Praca specjalisty HR jest zawsze wielką przygodą, a realizacja zadań związanych z obszarem IT jest przygodą szczególnie ciekawą. Serwisy internetowe Polska Press Grupy zajmują 10 pozycję w polskim internecie. Zdobędziesz niepowtarzalną okazję, żeby zobaczyć, jak eksperci z zespołu budują ten sukces na co dzień.

Poznaj nas

Zobacz, jak pracujemy w Gdańsku: www.internet.polskapress.pl.