Booking Manager

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: YACHTIC.com
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kim jesteśmy:

Jesteśmy bardzo szybko rozwijającym się internetowym serwisem rezerwacji czarteru jachtów o globalnym zasięgu. W ciągu kilku lat naszego istnienia stworzyliśmy serwis internetowy na najwyższym światowym poziomie. Naszymi klientami są pasjonaci żeglarstwa i jachtingu ze wszystkich kontynentów, a nasza oferta obejmuje tysiące jachtów na całym świecie. Współpracujemy głównie z firmami z krajów basenu Morza Śródziemnego, ale również z Azji i obu Ameryk. Dowiedz się więcej zaglądając na www.yachtic.com.

Twoje zadania:

  • nadzór i weryfikacja rezerwacji składanych w systemie online
  • bieżąca obsługa klientów (głównie email)

Praca stacjonarna w biurze w Katowicach oraz częściowo zdalna. Elastyczne godziny pracy.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • biegła obsługa komputera

Dodatkowymi atutami będą:

  • wiedza żeglarska
  • znajomość innych języków obcych

Oferujemy:

  • uczestnictwo w rozwoju fascynującego projektu
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • wynagrodzenie 3500-5500 zł brutto
  • możliwości atrakcyjnych wyjazdów zagranicznych
  • bardzo dobrą atmosferę w zespole współpracowników
  • komfortowe warunki pracy w niewielkim zespole

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje aktualne CV ze zdjęciem za pomocą formularza znajdującego sie pod ogłoszeniem.