Dyspozytor

Oferta pracy z dnia: 2018/06/23
Oferta ważna do dnia: 2018/07/23
Pracodawca: PLUS KADRA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.
Obecnie dla Naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
-przyjmowanie i weryfikowanie zleceń reklamacji, -dystrybuowanie i udzielanie odpowiedzi na reklamacje i skargi oraz przestrzeganie terminowości o jakości zleceń reklamacyjnych w komórkach biorących udział w procesie
-zarządzanie czasem pracy Grup Monterskich
-współpraca z kierownikami Grup Monterskich
-obsługa stosownych systemów niezbędnych do realizacji powyższych zadań
Wymagania:
-umiejętność pracy pod presją czasu
-umiejętność komunikacji z klientem
-mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny telekomunikacji
Oferujemy:
-umowę o pracę z trzy miesięcznym okresem próbnym
-równoważny czas pracy
-stabilne zatrudnienie
-możliwość rozwoju
-pracę w renomowanej firmie na rynku polskim