Informatyk

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Worldpeople Polska Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze usług logistycznych, Worldpeople Polska Sp. z o. o. poszukuje osób na stanowisko:

IT-Informatyk

Obowiązki:

Nadzór techniczny i współpraca z innymi działami firmy w zakresie administrowania informatycznych systemów logistycznych typu: ERP, WMS
Wprowadzanie danych
Optymalizacja przebiegu procesów

Wymagania:

Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
Doświadczenie w pracy magazynowej jako administrator mile widziane
Znajomość Network building
Mile widziane doświadczenie z WMS i ERP
Wykształcenie wyższe lub średnie
Bardzo dobra znajomość procesów logistyki
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność rozwiązywania problemów
Samodzielność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

Praca w międzynarodowej firmie
Stabilna forma zatrudnienia-umowa o pracę
Możliwość stałego podwyższania kwalifikacji

Zapraszamy do kontaktu wszystkich kandydatów spełniających powyższe wymagania.