Inżynier sprzedaży rozwiązań FTTx

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: FIBRAIN Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: [KAT-02/FTTX/16]
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Aktualnie poszukujemy: Inżynier sprzedaży rozwiązań FTTx

Zadania:

-Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami z sektora ISP,Samodzielne przygotowanie i prezentacja oferty handlowej z zakresu systemów FTTx,
-Współtworzenie i rozwój oddziału przez oferowanie licznych szkoleń technicznych i akcji marketingowych,
-Opieka nad wyznaczoną grupą klientów.

Wymagania:
-Preferowanie wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki: informatyka, elektronika, telekomunikacja),
-Znajomość zagadnień i umiejętność rozwiązywania problemów IT/telekomunikacja; znajomość sieci LAN/WAN i urządzeń sieciowychMile widziane doświadczenie na stanowiskach: instalator sieci okablowania strukturalnego, światłowodowego; informatyk; technik telekomunikacji, monter urządzeń telekomunikacyjnych,
-Nastawienie na rozwój i realizację założonych celów,
-Gotowość do podróży służbowych , czynne prawo jazdy kat B;
-Inicjatywa i przedsiębiorczość; pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy:
-Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
-Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
-Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności sprzedaży i wiedzę techniczną,
-Karta Multisport,Prywatna opieka medyczna

Zapraszamy