Java Developer

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdynia
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

ObowiązkiDla naszego klienta z branży finanowej, którego marka jest rozpoznawalna na całym świecie, poszukujemy Java Developera. Osoba, której szukamy, będzie zajmować się rozwojem oprogramowania w języku Java EE (projektowanie oraz implementacja rozwiązań).

Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania do produktów Klienta;
  • Projektowanie rozwiązań technicznych;
  • Analizowanie usterek oraz ich przyczyn;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

WymaganiaWymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość technologii Java EE
  • Znajomość EJB, Hibernate, REST, SQL, JBoos, JSF
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • Znajomość narzędzi FishEye, Crucible

OferujemyOferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Ciekawą pracę , pozwalającą na poszerzenie wiedzy technicznej;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet socjalny (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna);
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.