Lider Zespołu Programistów Back-end

Oferta pracy z dnia: 2019/03/13
Oferta ważna do dnia: 2019/04/14
Pracodawca: Polska Press Grupa
Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, którego serwisy internetowe odwiedza miesięcznie ponad 17 milionów polskich internautów, generując 600 milionów odsłon.

W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt tytułów m.in. gratka.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl.

Do naszego blisko 60 osobowego zespołu wytwarzającego przyrost dla naszych produktów poszukujemy osoby, która zadba o nieustanny rozwój kompetencji naszych programistów warstwy back-end.

Jakie zadania będziesz realizować?

  • Budować i realizować strategię rozwoju kompetencyjnego zespołu programistów Back-end
  • Budować i dostosowywać ścieżki rozwoju osobistego programistów do aktualnego stosu technologicznego
  • Budować kulturę organizacyjną zespołu w oparciu o oczekiwane wartości i postawy
  • Dostarczać informacje zwrotne członkom zespołu oraz wzmacniać ich motywację
  • Prowadzić okresowe spotkania indywidualne z programistami z elementami mentoringu
  • Rekrutować oraz wspierać nowych pracowników w procesie on-boarding’u
  • Nieustannie doskonalić pracę zespołów Scrum’owych
  • Współpracować z Product Owner’ami, Architektami, Scrum Master’ami oraz innymi rolami Liderskimi

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Twojego nieustannego rozwoju
  • Doświadczenia w roli Lidera Zespołu Programistów
  • Doświadczenia w roli Programisty Back-end
  • Praktycznej znajomości zwinnych metod wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Umiejętności budowania zespołów
  • Umiejętności obserwacji, pracy na faktach i przekazywania informacji zwrotnych
  • Odwagi, otwartości oraz szacunku dla innych
  • Chęci podważania status quo
  • Nawyku nieustannego doskonalenia sposobów pracy oraz zamiłowania do nowych technologii
  • Znajomości CI, CD, DevOps, TDD, DDD
  • Mile widziana znajomość SAFe oraz Lean Six Sigma
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z produktami internetowymi
  • Mile widziany certyfikat Scrum Developer
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpośredni wpływ na budowę kompetencji zespołu
  • Uczestnictwo w rozwoju produktów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii
  • Przyjazną, luźną atmosferę pracy
  • Budynek wyposażony w sale kreatywne (Xbox), szafki rowerowe i prysznic
  • Stanowisko pracy wyposażone w laptopa (do wyboru Linux, Windows lub macOS) z dodatkowym monitorem
  • Świeże owoce w czwartki
  • Gwarantowane miejsce parkingowe (samochód, rower)

Kontakt:
ul. Połęże 3
Gdańsk