młodszy specjalista IT

Oferta pracy z dnia: 2019/10/03
Oferta ważna do dnia: 2019/11/03
Pracodawca: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Motoryzacji
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: DI/X/2019
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zadania:

– pomoc w bieżących problemach informatycznych, reinstalacje i konfiguracje systemów operacyjnych w srodowisku Windows, instalacvje i konfiguracje urzadzeń sieciowych – drukarki, skanery it., opieka nad sprzętem informatycznym w firmie.

Wymagania:

– podstawowa wiedza nt. licencjonowania opraogramowania, budowy komputerów, działania sici LAN i prostych urządzeń sieciowych (switche, routery, AP itp.),

– podstawowa znajomość programu Photoshop, Illustrator,

– dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Office,

– mile widziana znajomość systemu CMS Joomla/Wordpress

– swój samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę w podstawowym systemie czasu pracy, pracę w młodym zespole i dobrej atmosferze, dogodna lokalizację, możliwość rozwoju i dalszej nauki, wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych czynności i zaangażowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Kontakt:
ul. Jagiellońska 55
Warszawa
Email: kadry@pimot.eu