OPERATOR ASIS / Elektronik

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Fenix Poland Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Łodź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Fenix Poland Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9311) została założona w roku 2012 jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego.

Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, aby zdobyć zaufanie Klientów i Pracowników Tymczasowych i dzięki temu rozwinąć się w wielu rejonach Polski.

Lokalizacja: Łódź, Widzew

Obowiązki:

– Diagnoza i testowanie uszkodzonego sprzętu elektronicznego

– Wymiana gotowych modułów w sprzęcie elektronicznym

– Praca z takim urządzeniami jak laptopy, konsole do gier, drony, tablety, smartphony itp.

Oferujemy:

– Umowę o pracę- Atrakcyjne wynagrodzenie- Interesującą oraz rozwijająca pracę

– Kontakt z nowymi technologiami

– Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres

– Prace w młodym zespole oraz miła atmosferę w firmie

– Wykształcenie informatyczne lub wiedza z zakresu naprawy urządzeń elektrycznych – wymagane

– Gotowość do pracy zmianowej

– Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

– Zdolności manualne

– Kreatywność oraz zdolność analizowania problemów

– Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny