PAKOWACZ – MAGAZYNIER

Oferta pracy z dnia: 2019/04/15
Oferta ważna do dnia: 2019/05/16
Pracodawca: reball.pl Roman Jędrzejewski
Miejsce pracy: Łódź
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Firma reball.pl powstała w 2011r. Zajmujemy się sprzedażą serwisowego sprzętu elektronicznego oraz akcesoriów do napraw elektroniki powszechnego użytku. Od początku naszej działalności powiększamy ofertę w zakresie sprzętu i akcesoriów dla elektroników, serwisów RTV/GSM oraz automatyki. Obecnie poszukujemy pracowników do kompletacji zamówień i magazynierów.

Jeśli masz dość pracy biurowej, szukasz pracy w rodzinnej firmie poza korporacją i dużymi open spacami to zapraszamy, dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

  • kompletacja zamówień i pakowanie przesyłek
  • współpraca z przewoźnikami, wydawanie i odbieranie przesyłek
  • przyjmowanie dostaw i rozkładanie produktów
  • kontrola i utrzymanie porządku na magazynie oraz jego otoczeniu
  • sporadyczna obsługa klienta
  • sprawna i terminowa realizacja zleconych zadań
  • bieżące prace zlecone

Wymagania:

  • systematyczność i doskonała organizacja pracy
  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość oraz sumienność
  • zaangażowanie i punktualność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pełna sprawność fizyczna
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programów biurowo-magazynowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość sprzętu serwisowego i branży e-commerce będzie dodatkowym atutem
  • preferowane osoby nie palące
  • praca od zaraz osobom zainteresowanym dłuższą perspektywą zatrudnienia
  • praca w godz. 7-15 pięć dni w tygodniu w stabilnie rozwijającej się firmie w Łodzi
  • 6-cio miesięczny okres próbny, a następnie umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony
  • kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole
  • udział w niezbędnych szkoleniach
  • stałe wynagrodzenie (3000zł brutto w okresie tymczasowym)
  • premie uzależnione od osiąganych wyników w pracy
  • dodatki okolicznościowe na Święta
  • wodę, napoje, kawa, herbata, słodycze bez ograniczeń
  • rabat na zakupy w naszym sklepie
  • udział w eventach firmowych

Informacje dodatkowe:

Miejsce pracy Łódź, ul. Rzgowska 100/102

W pracy kierujemy się takimi wartościami: kreatywność, zaangażowanie, praca zespołowa, innowacyjność, swobodna atmosfera pozbawiona korporacyjnej sztywności.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Studenci i uczniowie mile widziani.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest reball.pl Roman Jędrzejewski, ul. Rzgowska 100/102, 93-153 Łódź. Kontakt do Administratora Danych Osobowych: ado@reball.pl
2) Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.
3) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
4) Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych.

Kontakt:
Rzgowska 100/102
Łódź
Email: praca@reball.pl