Pracownik Działu Technicznego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Web-Profit
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer referencyjny: 2018/04/WEB/01
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA:

– Montaż zestawów komputerowych z poszczególnych podzespołów wraz z instalacją oprogramowania
– Serwis sprzętu komputerowego (diagnoza, naprawa, obsługa reklamacji)
– Montaż infrastruktury sieciowej i interaktywnej u klientów (korytka, kable, szafki, tablice interaktywne, projektory)
– Transport sprzętu komputerowego, multimedialnego, sieciowego do klientów

WYMAGANIA:
– Podstawowa znajomość budowy i zastosowania sprzętu komputerowego
– Umiejętność wykonywania instalacji teletechnicznych (przewierty, montaż korytek, układanie kabli)
– Prawo jazdy kat. B.
– Gotowość do wyjazdów służbowych 3-4 razy w miesiącu
– Umiejętność współpracy w zespole i pozytywne nastawienie.
– Mile widzianie doświadczenie przy składaniu lub serwisowaniu podzespołów komputerowycyh

OFERTA:
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
– Wynagrodzenie zasadniczne plus system premii uzależniony od osiąganych wyników.
– Niezbędne narzędzia pracy.
– Merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy.
– Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.