Programista

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: BAMT Sp. z o.o. Sp.k.
Miejsce pracy: Poznań
Oferowane wynagrodzenie brutto: 5000

Poszukujesz nowych wyzwań w pracy? Chcesz ciągle się rozwijać przy ciekawych projektach? Zbobywać nową wiedzę i umiejętności?

Mamy propozycję! Już 21 kwietnia w Poznaniu odbędzie się spotkanie Kariera IT, podczas którego fimy Capgemini, BAE Systems, Asseco, SNP, PSI i inne zaprezentują swoje oferty pracy w działach IT. W ciągu jednego dnia będzie można zapoznać się z wieloma ofertami, a także od razu złożyć CV. Co więcej, firmy przewidują także wstępne etapy rozmów rekrutacyjnych podczas spotkania – będzie można je odbyć w miłej przyjemnej atmosferze przy kawie. 

W programie są też prelekcje, dzięki którym zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, żeby wzgobacić CV. Prelekcje będą dotyczyć m.in. JSON, programowania funkcyjnego w JS, Cargo Cult, testowania w językach obiektowych, komponentów wizualnych w JS, GoatCLI, blochchaina i Django. 

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na stronie careercon pl. Znaleźć tam można również więcej informacji o wydarzeniu i szczegóły organizacyjne.