Programista aplikacji

Oferta pracy z dnia: 2017/09/12
Oferta ważna do dnia: 2017/10/13
Pracodawca: GoSoft.pro
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

HELP DESK – PROGRAMISTA PHP

Obowiązki:

  • przyjmowanie i analiza zgłoszeń użytkowników systemów firmy,
  • rozwój istniejących serwisów i aplikacji internetowych,
  • optymalizacja baz danych,
  • prace projektowe i wdrażanie nowych usług.

Wymagania:

  • dobra znajomość PHP, SQL, JavaScript, GIT.
  • duże zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w naszym biurze firmy w Łodzi,
  • towarzystwo pozytywnie zakręconych i wkręconych ludzi,
  • możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.

Informacje dodatkowe:Dodatkowe atuty (choć niekonieczne):

  • umiejętność programowania zorientowanego obiektowo,
  • znajomość zaawansowanych struktur aplikacji internetowych,
  • umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji,
  • umiejętność projektowania skalowalnej architektury oprogramowania,
  • znajomość XML,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Kontakt:
Legionów 93/95
Łódź
Email: praca@sksoftware.pl