Programista PHP – atrakcyjna oferta, kliknij!

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Luboń
Numer referencyjny: PRI/ŻER/062018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się internetową sprzedażą wyposażenia łazienek, poszukujemy osoby na stanowisko:

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY:

  • gwarancja otrzymania wynagrodzenia od 6000 zł brutto
  • możliwość częściowej pracy zdalnej, np. w systemie 2 na 3
  • praca w systemie jednozmianowym w godzinach 8:00-16:00
  • bony świąteczne oraz dofinansowanie do karty Multisport
  • szkolenie wdrażające
  • doszkalające lekcje z j. angielskiego raz w tygodniu
  • praca w systemie e-commerce

ZAKRES ZADAŃ:

  • projektowanie i wprowadzanie skutecznych rozwiązań programistycznych
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z innymi uczestnikami projektu

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka PHP – wymóg konieczny – oraz praktyczna znajomość wzorca MVC
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Wiedza z obszaru SEO/SEM i/lub umiejętność obsługi programów graficznych będzie dodatkowym atutem!

Więcej szczegółów można uzyskać u naszego rekrutera -Agaty – pod numerem telefonu: 91 430 27 24 / 504 862 868