Programista Rozwiązań Internetowych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Swarzędz
Numer referencyjny: PRI/ŻER/062018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się internetową sprzedażą wyposażenia łazienek, poszukujemy osoby na stanowisko:

OFERUJEMY:

  • wysokie wynagrodzenie
  • do wyboru: umowę o pracę bądź zatrudnienie w oparciu o kontrakt (działalność gospodarcza)
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 8:00-16:00
  • szkolenie wdrażające
  • pracę w systemie e-commerce

ZADANIA:

  • projektowanie i wprowadzanie skutecznych rozwiązań programistycznych
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z innymi uczestnikami projektu

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wiedza z obszaru SEO/SEM i/lub umiejętność obsługi programów graficznych będzie dodatkowym atutem