Project Maintenance Engineer

Oferta pracy z dnia: 2017/11/21
Oferta ważna do dnia: 2017/12/22
Pracodawca: Respol
Miejsce pracy: Warszawa, Poznań
Numer referencyjny: RES-PME
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

CO OFERUJEMY:

-praca na pełen etatat

-arakcyjne wynagrodzenie z możliwością rozwoju

-praca w firmie z 20 letnią tradycją

-szkolenia realizowane przez partnerów technologicznych RESPOL

-możliwość pracy w centrum Warszawy lub Poznania

CZEGO OCZEKUJEMY:

-wykształcenie wyższe informatyczned

-oświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata)

-znajomość Microsoft SQL oraz środowiska Microsoft Windows Server 2016

-znajomość zagadnień dot. sieci komputerowych

-umiejętność skutecznej komunikacji z partnerami i klientami RESPOL

-samodzielność i dobra organizacja pracy

-płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

-rozmowa kwalifikacyjna częściowo w języku angielskim

-znajomość zagadnień dot. Video Managment Systems będzie dodatkowym atutem

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-wsparcie dla administratorów systemów po stronie klienta

-opieka na systemami informatycznymi klientów

-realizowanie usług w ramach umów maintenance

-współpraca z partnerami technologicznymi

-budowanie bazy wiedzy

5 POWODÓW BY WYBRAĆ RESPOL:

TECHNOLOGIA – ciekawe projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii

ROZWÓJ – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

KOMUNIKACJA – otwartość i komunikacja bez barier

NOWOCZESNOŚĆ – nowoczesne narzędzia i procesy

DOŚWIADCZENIE – RESPOL to ponad 20 lat tradycji

Kontakt:
Baśniowa 3
Warszawa