SAP Basis Administrator

Oferta pracy z dnia: 2018/05/12
Oferta ważna do dnia: 2018/06/11
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: SBA/037/MBO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.

Praca w Trzebnicy Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Wdrożenie systemu SAP, a następnie administrację i wsparcie użytkowników wewnętrznych
  • Zarządzanie i utrzymanie systemów SAP
  • Monitorowanie i zarządzanie wydajnością systemów SAP
  • Administracja bazami danych SAP HANA
  • Tworzenie, monitorowanie oraz sprawdzanie kopii zapasowych systemów SAP

Oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy jako administrator/kluczowy użytkownik systemu SAP Basis
  • Bardzo dobre zdolności analityczne
  • Doświadczenie i umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji technicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Samodzielne stanowisko