Senior 3D Artist

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: SEA/049/TŁU
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie i modyfikacja modeli 3D przy ścisłej współpracy z Art. Directorem
  • Tworzenie modeli i tekstur zgodnie z wymaganiami oraz dbanie o ich jakość
  • Codzienna współpraca z całym zespołem
  • Prezentowanie efektów pracy oraz uzasadnianie swoich pomysłów
  • Korzystanie z wewnętrznych narzędzi firmy oraz Substance Paintera i Substance Designera

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w tworzeniu modeli 3D do projektów AAA (preferowana znajomość: Blender i 3DsMax)
  • Zainteresowanie branżą graficzną
  • Kreatywność oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło za pośrednictwem Manpower
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU, zniżki na różnego rodzaju produkty i usługi)