Serwisant Sieci Dostępowych – dołącz do naszej drużyny!  – Luboń

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Luboń
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant Sieci Dostępowych.

Zależy nam, aby Serwisant posiadał:

czynne prawo jazdy kat. B oraz znał zagadnienia związane z siecią telekomunikacyjną.  Ważna jest umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych do diagnostyki i uprawienia  SEP (G1), nie muszą być aktualne, liczy się chęć ich odnowienia. Mile widziane doświadczenie przy pracy ze światłowodami, m.in. ich spawanie.

Naszemu Serwisantowi oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji. Po okresie próbnym gwarantujemy wysokie premie do 20% oraz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport. Każdy z Serwisantów ma dostęp do służbowego samochodu i telefonu. Zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku z włączeniem jednej soboty, za którą jest dzień wolny w tygodniu.

Twoje zadania:

naprawa awarii i usterek u Klientów, kontrolne prace pomiarowe i regulacja sieci. Do obowiązków należy również instalacja, odłączanie lub zmiana usługi wedle życzeń abonentów.

Dodatkowe informacje

Dołącz do naszego zespołu i zostań Serwisantem z wieloma profitami!

Zainteresowany? Chętnie opowiemy Ci więcej! W razie pytań zadzwoń – 503 075 956.