Serwisant Sieci Dostępowych- praca mobilna/ umowa – Wysogotowo

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wysogotowo
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant Sieci Dostępowych.

Chcemy zaoferować:

stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Pracujemy od poniedziałku do piątku oraz w jedną sobotę  w miesiącu, za którą jest dzień wolny w tygodniu. Zapewniamy wsparcie koordynatora personalnego oraz kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki. Nasi Serwisanci mogą liczyć na zdobycie nowego doświadczenia oraz umiejętności zawodowych, a po okresie próbnym wysokie premie, dofinansowanie do karty Multisport i pakiet prywatniej opieki medycznej.

Codzinne zadania Serwisanta:

naprawa awarii i usterek  u Klientów, kontrolne prace pomiarowe i regulacja sieci. Do obowiązków należy również instalacja, odłączanie lub zmiana usługi wedle życzeń abonentów.

Czego oczekujemy?

czynnego prawa jazdy i znajomości zagadnień związanych z siecią telekomunikacyjną.  Zależy nam, aby Serwisant umiał korzystać z narzędzi pomiarowych do diagnostyki i posiadał uprawienia  SEP (G1)– nie muszą być aktualne, liczy się chęć ich odnowienia. Mile widziane doświadczenie przy pracy ze światłowodami, m.in. ich spawanie.

Dodatkowe informacje

Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl