Serwisant Sieci Dostępowych – SUPERBOHATER – Wysogotowo

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wysogotowo
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant Sieci Dostępowych.

Czego oczekujemy?

Aby dołączyć do drużyny superbohaterów musisz posiadać czynne prawo jazdy i znać zagadnienia związane z siecią telekomunikacyjną. Ważne, abyś obsługiwał narzędzia pomiarowe do diagnostyki i posiadał uprawnienia SEP – nie muszą być aktualne, liczy się chęć ich odnowienia! Świetnie, jeśli wiesz jak spawać światłowody i masz doświadczenie w pracy z nimi.

Czym się zajmujemy?

Codziennie jesteśmy czyimiś bohaterami – naprawiamy awarie u naszych sympatycznych klientów. Prowadzimy też kontrolne prace pomiarowe i regulację sieci. Instalujemy, odłączamy lub zmieniamy usługi wedle życzeń abonentów

Dołącz do nas!

Nazywają nas cichymi bohaterami, jesteśmy tam gdzie nas potrzebują! Pracujemy na umowę o pracę, wypłatę otrzymujemy zawsze na czas. Do tego dochodząwysokie premie, nawet do 20%! Pracujemy od poniedziałku do piątku z włączeniem jednej soboty, za którą otrzymujemy dzień wolny w tygodniu. Każdy z nas ma dostęp do służbowego samochodu i telefonu. Chcesz zostać naszym kolegą-serwisantem?

Dodatkowe informacje

Dołącz do nas i razem ratujmy świat od nudy! Bo co to za świat bez Internetu i telewizji!
Czekamy na Ciebie! Jeśli masz pytania – dzwoń: 503 075 956