Serwisant Sieci Dostępowych– zostań superbohaterem – Tarnowo Podgórne

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant Sieci Dostępowych.

Nasz Serwisant powinien:

mieć czynne prawo jazdy i znać zagadnienia związane z siecią telekomunikacyjną. Ważne, aby obsługiwał narzędzia pomiarowe do diagnostyki i posiadał uprawnienia SEP – nie muszą być aktualne, liczy się chęć ich odnowienia.

Mile widziana umiejętność spawania światłowodów oraz doświadczenie w pracy z nimi.

Czym się zajmujemy?

Naprawiamy awarie u naszych sympatycznych klientów. Prowadzimy kontrolne prace pomiarowe oraz regulację sieci. Instalujemy, odłączamy lub zmieniamy usługi wedle życzeń abonentów.

O nas:

nazywają nas cichymi bohaterami, jesteśmy tam gdzie potrzebują nas Klienci! Pracujemy na umowę o pracę, wynagrodzenie otrzymujemy zawsze terminowo. Do tego po okresie próbnym przysługują nam wysokie premie do 20%, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karta Multisport. Pracujemy od poniedziałku do piątku z włączeniem jednej soboty, za którą otrzymujemy dzień wolny w tygodniu. Każdy z nas ma dostęp do służbowego samochodu i telefonu. Chcesz zostać naszym kolegą-serwisantem?

Dodatkowe informacje

Codziennie jesteśmy czyimiś bohaterami – zostań jednym z nas!

Pytania? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl

Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu na ul. Libelta 22/5 – spotkajmy się, aby omówić szczegóły!