Serwisant – wolne weekendy – wysokie wynagrodzenie – Swarzędz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant Sieci Dostępowych.

Zależy nam, abyś:

posiadał czynne prawo jazdy kat. B oraz znał zagadnienia związane z siecią telekomunikacyjną. Ważna jest umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych do diagnostyki i uprawienia SEP (G1) – nie muszą być aktualne, liczy się chęć ich odnowienia. Mile widziane doświadczenie przy pracy ze światłowodami, m.in. ich spawanie.

Twoje obowiązki:

naprawa awarii i usterek u Klientów, kontrolne prace pomiarowe i regulacja sieci. Do obowiązków należy również instalacja, odłączanie lub zmiana usługi wedle życzeń abonentów.

Chcemy Ci zaoferować:

umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz terminowo płatne wynagrodzenie. Po okresie próbnym gwarantujemy wysokie premie do 20% oraz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport. Zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku z włączeniem jednej soboty, za którą jest dzień wolny w tygodniu. Każdy z Serwisantów ma dostęp do służbowego samochodu i telefonu

Dodatkowe informacje

Chcesz zostać naszym kolegą-serwisantem? APLIKUJ!

Pytania? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl

Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu na ul. Libelta 22/5 – spotkajmy się, aby omówić szczegóły!