Spec. ds Sprzedaży Internetowej

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: GLOBAX Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer referencyjny: RZE/1/04/2019
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma Handlowa  do swojego oddziału w Rzeszowie do obsługi sprzedaży poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży w sklepie internetowym

Jeśli masz dość, szukasz pracy w rodzinnej firmie poza korporacją i dużymi open spacami to zapraszamy, dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:
praca na umowę o prace od pn do pt 9.00-17.00
praca w Rzeszowie okolice ul. Przemysłowej
– wypłacane terminowo wynagrodzenie
– wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy po okresie próbnym
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– plan wdrożeniowy dostosowany do stanowiska
– Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Od kandydata oczekujemy:
wykształcenie min średnie;
– samodzielność i odpowiedzialność
– umiejętność podzielności uwagi i analitycznego myślenia
– umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów telefonicznych
– komunikatywności
– łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
– optymizm, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– wysoka kultura osobista i aparycja
– doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
– znajomość programu Microsoft Office, programów w Windows
– mile widziane doświadczenie w branży RTV lub zainteresowanie/pasja produktami elektroniki użytkowej
– mile widziana znajomość programu Subiekt GT

Opis stanowiska:
– działalność w obszarze rynku internetowym w zakresie elektroniki użytkowej
– bezpośrednia obsługa klientów przez telefon
– realizacja całego procesu sprzedażowego

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj umieść swoje zdjęcie w CV oraz umieść poniższą klauzurę w przesyłanych dokumentach:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.