Specjalista ds. infrastruktury technicznej

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: TELE-FONIKA Kable S.A.
Miejsce pracy: Myślenice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

TELE-FONIKA KABLE S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej sprzętu oraz instalacji na terenie obiektu.
  • Utrzymanie obiektu w stanie pełnej sprawności technicznej:

– wykonywanie planowanych inspekcji i przeglądów

– naprawy konserwatorskie- konserwacja,  kontrola pracy urządzeń, instalacji

  • Usuwanie awarii i usterek
  • Prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, elektro-energetyczne lub pokrewne)
  • Preferowane aktualne uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych (grupa 1) na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym.
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym obiektów.
  • Doświadczenie przy obsłudze urządzeń i sieci elektroenergetycznych.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, znajomość układów automatyki.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność, dobra organizacja pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny

Informacje dodatkowe:

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać do Działku Kadr lub na adres:

rekrutacja@tfkable.pl