Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Strefa HFS
Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj pracy: Stała, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

HIFISTATION.PL to sklep internetowy oraz salon stacjonarny ze sprzętem premium audio – video w Krakowie. Skupiamy swoją uwagę na wysokiej jakości sprzęcie audio-video, a nasza oferta obejmuje starannie wybrane i wyselekcjonowane urządzenia renomowanych marek. Oferujemy systemy zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynających przygodę ze światem audio jak i dla tych którzy pierwsze kroki mają już za sobą i są już bardziej zaawansowanymi użytkownikami. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na profesjonalną obsługę i realizację zamówień, dając gwarancję szczególnej dbałości o każdego klienta.

Zakres obowiązków na danym stanowisku:

  • Obsługa sklepu internetowego
  • Dbałość o ofertę na stronie internetowej
  • Redagowanie treści, wprowadzanie produktów.
  • Monitoring konkurencji
  • Koordynowanie zamówień
  • Przygotowywanie wysyłek z systemu sprzedażowego

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Biegła obsługa komputera, biegła znajomość korzystania z Internetu, poczty elektronicznej oraz MS Office
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy KAT. B

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.
  • Miła atmosfera i zgrany zespół