Specjalista ds. pozycjonowania SEO

Oferta pracy z dnia: 2018/04/11
Oferta ważna do dnia: 2018/05/12
Pracodawca: widzialni.pl
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Widzialni.pl to firma oferująca usługi z zakresu SEO/SEM od ponad 10 lat.

Regularnie pozyskujemy kolejnych Klientów, którzy chcą zdobywać szczyty w Google. Aby zrealizować te zuchwałe cele potrzebni nam są najlepsi specjaliści ds. pozycjonowania. Czujesz się na siłach? Aplikuj!

Od idealnego kandydata wymagamy:
– znajomości składni HTML i CSS (podczas rozmowy możesz zostać poproszony o wypełnienie krótkiego testu z podstaw tych technologii)
– analitycznego myślenia oraz kreatywności
– systematyczności, samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole
– znajomość aktualnych trendów w SEO
– znajomość Google Analytics
– doświadczenia w pozycjonowaniu stron internetowych

Główne zadania:
– planowanie strategii i działań związanych z pozycjonowaniem stron www klientów
– optymalizacja stron www klientów
– przygotowanie raportów z działań SEO
– efektywna współpraca z zespołem programistów i copywriterów

Oferujemy:
– pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
– szkolenia z zakresu pozycjonowania stron
– umowę o pracę na pełen etat

Kontakt:
Limanowskiego 8
Poznań
618470458
Email: rekrutacja@widzialni.pl