Specjalista ds. Rekrutacji IT

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Miejsce pracy: Łódź
Numer referencyjny: SIT/05/2016
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Firma specjalizująca się w Outsourcingu kadry IT poszukuje osoby do nowopowstałego oddziału w Łodzi!

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych z obszaru IT (w modelu rekrutacji stałych oraz outsourcingu),
  • Search i budowanie długotrwałych relacji z kandydatami,
  • Rekrutacja 180 stopni (nie ma konieczności pozyskiwania nowego biznesu),
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i  budowie dużych, nowych zespołów.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenie w branży rekrutacji kadry IT,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zaangażowanie w realizacje projektów rekrutacyjnych,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Silne nastawienie na cel.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B (do wyboru),
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Współpraca ze znanymi markami w branży IT,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.