Specjalista ds. rozwoju sprzedaży i obsługi w sklepie internetowym

Oferta pracy z dnia: 2019/09/26
Oferta ważna do dnia: 2019/10/27
Pracodawca: 4KOM
Miejsce pracy: Pabianice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży E-commerce, kilka lat temu otworzyliśmy sklep internetowy 4KOM z akcesoriami GSM. Posiadamy również własną markę akcesoriów Alogy które ciągle rozwijamy.

Firma działa na polskim rynku już ponad 9 lat dzięki zespołowi ponad 20 uśmiechniętych osób.

Obowiązki:

  • Stworzenie, wdrożenie oraz odpowiedzialność za strategię i kierunki rozwoju polityki marketingowej firmy w kanale online,
  • monitorowanie i analiza rynku oraz raportowanie działań,
  • przygotowywanie raportów i analiz na podstawie zebranych danych z rynku e-commerce,
  • planowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających sprzedaż,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych produktów do oferty
  • Zdefiniowanie krótko i długookresowych działań e-marketingowych
  • Kontrolowanie i raportowanie sprzedaży internetowej.
  • Skuteczne zarządzanie kilkuosobowym zespołem,

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w e-commerce (doświadczenie zdobyte w branży GSM będzie dodatkowym atutem),
  • Mile widziana znajomość Google Analytics, Google AdWords, Email marketing, Marketing automation, SEO/SEM, Social Marketing,
  • Znajomość platform sprzedażowej Allegro
  • Umiejętności analityczne i logiczne, umiejętność pracy z danymi i raportami,
  • Duża samodzielność, silne zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, nastawienie na rezultat,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Ciekawą pracę w jeszcze ciekawszym otoczeniu.
  • Pracę w interesującej i przyszłościowej branży.
  • Elastyczną i sprawną organizację pracy.
  • Możliwość rozwoju – podejmowanie samodzielnych wyzwań, prowadzenie projektów itp.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Praca w Pabianicach
Kontakt:
Zamkowa 4
Pabianice
505820837