Specjalista ds. usług szerokopasmowych FTTH

Oferta pracy z dnia: 2018/05/08
Oferta ważna do dnia: 2018/06/08
Pracodawca: Work Service
Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.Opis stanowiska:

  • Konfiguracja i uruchamianie instalacji teletechnicznych
  • Konserwacja i utrzymanie linii telekomunikacyjnych
  • Wykonywanie pomiarów kwalifikacyjnych oraz montaż urządzeń ww. usług
  • Usuwanie awarii
  • Aktywacja/dezaktywacja usług zaawansowanych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widzia elektryczne)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość budowy sieci telekomunikacyjnej mile widziane
  • Umowę o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Szkolenia
  • Dodatkowe premie miesięczne
  • Możliwe benefity (karta Multisport, opieka medyczna)
Email: anna.potoniec@workservice.pl