Znasz niemiecki? Zostań księgową/księgowym, zapewniamy szkolenie

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer referencyjny: MK/GD/012018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Kluczowego Klienta – firmy Bayer Sp. z o.o. – działającego w branży chemicznej i farmaceutycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Aplikuj do nas, jeżeli szukasz zatrudnienia w liczącej się na rynku i renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę, oferujemy szkolenie, zagwarantujemy ciekawe wynagrodzenie oraz pracę w elastycznej formie.
Ponadto zapewnimy roczną premię, różnego rodzaju kursy i szkolenia oraz inne bonusy pozapłacowe.
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie, jeśli dobrze znasz j. niemiecki i potrafisz komunikować się w j. angielskim, a ponadto wiesz, że świetnie sprawdzisz się w księgowości.
Być może nie posiadasz wykształcenia, ani doświadczenia w pracy w zakresie finansów i rachunkowości? Nie szkodzi! Dla nas liczy się przede wszystkim znajomość języków obcych!

Do Twoich zadań będzie należała obsługa Klientów niemieckojęzycznych oraz prowadzenie stosownej dokumentacji z zakresu księgowości i finansów.

Aplikuj teraz, czekamy właśnie na Ciebie!